Контакт

Адреса:
ул.Никола Парапунов бр.3A-17/2
1000 Скопје Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (70) 805 145